kredyt gotówkowy przez internet

Ile kosztuje kredyt gotówkowy przez internet?

Wielu z nas w bankowości korzysta z łączy internetowych, ale jednocześnie bardzo wielu zadaje sobie właśnie to pytanie. Czy nie lepiej więc iść do oddziału stacjonarnego i negocjować warunki kredytu z człowiekiem? Przecież generalnie lepiej rozmawiać z osobą niż z kalkulatorem. Czy kredyt gotówkowy przez internet jest tańszy, czy droży?

Wszystko ma swoją cenę

Kredyt gotówkowy kosztuje. Aby poznać jego całkowite koszty zawsze należy dokładnie przyjrzeć się i zsumować RRSO, prowizji, marży czy kosztom i warunkom ubezpieczenia. Negocjując właśnie te warunki możemy liczyć na tańszy kredyt. Kredyt gotówkowy on-line jest zwykle tańszy dla klientów danego banku i użytkowników jego bankowości elektronicznej. Uwaga! Dla osób z zewnątrz, choć nadal dostępny elektronicznie, wcale taki być nie musi.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę zaciągając kredyt w banku, sprawdź w tym artykule.

Stały klient nasz Pan ma tańsza ofertę

Przykładowo kredyt gotówkowy przez internet udzielany przez PKO BP stałym klientom banku ma zdecydowanie niższą prowizję niż ten dla tych, którzy systemu nie używają, jednak nie ma nic za darmo. Przez Internet praktycznie zawsze uzyskamy niższą kwotę kredytowania niż w oddziale. Różnica jest kolosalna, bo w przypadku PKO BP chodzi tu nawet o 120 000 złotych tej różnicy. Za takie pieniądze chyba warto przejść się do oddziału.

Sprawdź również inne rodzaje kredytów.

Kredyt gotówkowy przez internet – nie zawsze najkorzystniejszy

Ale zawsze maksimum wygody. Kredyt gotówkowy internetowy nie zmusza Cię do załatwiania czegokolwiek w godzinach urzędowych na co Twój szef będzie patrzył krzywym okiem. Nie wypełniasz góry zawiłych formularzy, nie musisz sięgać po skomplikowane dane. Wieczorem po pracy klikasz i masz niemalże. Coraz więcej osób ceni sobie taką właśnie wygodę. Banki zaś wychodzą naprzeciw tym potrzebom. Tym bardziej, że takie podejście usprawnia także pracę ich samych. Kto pamięta jeszcze o jakichkolwiek kolejkach w banku?