Porównanie kredytów samochodowych

Porównanie kredytów samochodowych – w poszukiwaniu optymalnego kredytu

Banki posiadają szeroką ofertę kredytów samochodowych. Wszystkie można sprawdzić w Internecie. Porównanie kredytów samochodowych pozwoli na znalezienie dla siebie najatrakcyjniejszej oferty.

Oferta kredytów samochodowych

Kredyt samochodowy ma wiele korzyści. Przede wszystkim jego zaciągnięcie wiąże się z mniejszymi kosztami niż przy kredycie gotówkowym, gdzie trzeba liczyć się z rożnymi zabezpieczeniami finansowymi ze strony banku. Wysokość zobowiązania uzależniona jest od zdolności kredytowej i limitów kredytodawców. Do wzięcia kredytu samochodowego zachęca niskie oprocentowanie. Może on zostać rozłożony nawet na kilkanaście lat, co pozwoli na obniżenie miesięcznej raty. Do wyboru mamy dwie opcje – raty równe lub malejące.

Sprawdź jakie od czego zależy wysokość raty kredytu.

Jeśli zdecydujesz się na kredyt samochodowy możesz sfinansować zakup nie tylko nowych, ale też używanych aut. Oferta ta dotyczy to także pojazdów sprowadzanych zza granicy. Banków, jak i ofert kredytów samochodowych jest naprawdę sporo. Kluczowe jest znalezienie dla siebie tej najkorzystniejszej. Pomocne jest porównanie kredytów samochodowych online.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzje i pójdziesz do banku po pożyczkę, sprawdź Na co powinniśmy zwrócić uwagę zaciągając kredyt w banku?

Porównanie kredytów samochodowych

Jak porównać dokładnie proponowane przez banki produkty? Czy trzeba przeglądać samemu dokładnie wszystkie oferty kredytowe?  Obecnie regularnie powstają gotowe już rankingi kredytów samochodowych. Zawierają aktualne oferty różnych banków. Wystarczy zapoznać się z nimi i wybrać dla siebie najlepszy wariant.

Przykładowo BNP Paribas okres kredytowania wynosi do 10 lat, wysokość procentowania 4,44% – 9,99%, a maksymalna kwota do 200 tysięcy złotych. W Santander Bank Polska wysokość oprocentowania zaczyna się od 3,99%. Pożyczyć można od 20 do 230 tysięcy złotych na okres do dziesięciu lat. Banku Pekao SA pożycza do 250 tysięcy złotych na okres do 10 lat, a wysokość oprocentowania jest zmienna i wynosi 9,99%. PKO BP przyznaje do 120 tysięcy złotych na okres do ośmiu lat, z oprocentowaniem zmiennym do 9,99%. Alior Bank pożycza do 200 tysięcy złotych na okres do pięciu lat, ze zmiennym oprocentowaniem o wysokości do 9,99%.

Sprawdź również inne rodzaje kredytów bankowych.